Учасники АТО із Луцька зможуть придбати перші квартири за програмою співфінансування “50 на 50”

Сьогодні відбулося засідання комісії щодо розгляду питань про співфінансування для придбання житла для учасників бойових дій, інвалідів війни, учаснкиів АТО, членів сімей загиблих.

Про це пише ЛУЦЬК СЬОГОДНІ з посиланям на Луцьку міську раду.

До складу комісії увійшли заступник міського голови Олександр Рачков, депутат Олександр Кравченко, директор департаменту соціальної політики Тетяна Книш, представники департаментів економічної політики, житлово-комунального господарства, а також голова громадської організації “Луцька міська організація Спілки воїнів АТО Волині” Олег Кобилинський.

Участь у першому засіданні взяв секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Ігор Поліщук. “Луцька міська рада прийняла та затвердила Програму забезпечення житлом на умовах співфінансування учасників бойових дій, інвалідів війни, які були призвані на військову службу по мобілізації для участі в проведенні антитерористичної операції, а також членів сімей загиблих (померлих), зниклих безвісти військовослужбовців зазначених категорій на 2017-2019 роки. У 2017 році на придбання житла на умовах співфінансування 50 на 50 із міського бюджету виділено 8 мільйонів гривень, що дасть можливість допомогти у придбанні власного помешкання близько 20-ти учасникам бойових дій. Сьогодні ж будуть розглянуті заяви від 4-х учасників програми, які надали повний пакет документів та готові до придбання житла. Сподіваюсь, що після позитивного рішення виконавчого комітету вже у липні вони стануть власниками нових квартир”, – зазначив Ігор Поліщук.

Потому члени комісії перейшли до розгляду заяв учасників Програми, що мають договори на придбання житла. Серед них — Олександр Тимощук, Микола Окуневич, Віталій Денисовець та Максим Блащук. Троє перебувають на квартирному обліку, а один із них у зв’язку з інвалідністю – поза чергою.

У підсумку комісія рекомендувала виконавчому комітету міської ради на черговому засіданні підтримати рішення про виділення коштів для придбання житла на умовах співфінансування чотирьом учасникам бойових дій.

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району