У Горохівському районі говорили про важливе

8 червня у голови райдержадміністрації Любові Матвєєвої відбулася нарада за участі керівників окремих управлінь та відділів райдержадміністрації.

Повідомляє сайт ГОРОХІВ СЬОГОДНІ з посиланням на Горохівську РДА.

З інформацією «Про стан виплати та дотримання законодавства при призначенні державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям» виступив Григорій Дідух, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Як повідомив посадовець, за призначенням державної соціальної як малозабезпеченим сім’ям з початку року звернулося 1395 сім’ї, Призначено допомогу відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого Постановою КМУ від 24.02.03 № 250  станом на 01.06.2017 року  1395 малозабезпеченим сім’ям на суму 19588435,68 грн. в т.ч. за рішенням комісії, в зв’язку з важким матеріальним становищем було призначено 381 сім’ї, відмовлено у призначенні допомоги за рішенням комісії –22 сім’ям.

Зі звітом про виконання делегованих повноважень виконавчими комітетами Мар’янівської та Сенкевичівської селищних рад у сферах соціально-економічного і культурного розвитку, планування та обліку, соціального захисту населення та в галузі оборонної роботи виступили відповідно Микола Климчук та Юрій Мазяр, селищні голови.

«Про забезпечення належного санітарного стану, благоустрою і впорядкування населених пунктів та доріг району» інформував Ігор Наконечний, головний спеціаліст сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства управління регіонального розвитку райдержадміністрації. За його словами, основними заходами з благоустрою є ліквідація не санкціонованих звалищ твердих побутових відходів на підпорядкованих територіях, впорядкування кладовищ, могил, інших місць захоронень та прилеглих до них територій, приведення в належний санітарний стан водозабірних споруд та водогінних мереж, впорядкування відповідно до санітарно-гігієнічних вимог відведені земельні ділянки під звалища твердих побутових відходів, очистка від побутових відходів та впорядкування територій бюджетних установ та організацій.

У районі в акції «За чисте довкілля» взяли участь працівники бюджетних установ та організацій, працівники районної державної адміністрації, Горохівської міської ради, районного центру зайнятості, учні шкіл. В рамках акції «За чисте довкілля» на території громад проведено заходи з благоустрою територій бюджетних установ, прибрано та упорядковувано території кладовищ та місць масового поховання, ліквідовано утворені стихійні смітники. В березні 2017 року на території району проведено акцію «Посади дерево», в якій взяли участь працівники органів районної державної служби. Протягом березня – травня висаджено 635,0 тис. саджанців на площі 111,0  га.

З інформацією «Про створення на території району шкільних лісництв» виступив Олег Дохнюк, працівник ДП «Горохівське державне лісомисливське господарство», доповнювала Олеся Вільчинська, завідуюча методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту  райдержадміністрації. Учнівське лісництво – це об’єднання учнівської молоді, яке діє в загальноосвітньому або позашкільному закладі з метою здобуття нею знань, умінь і навичок у галузі лісництва. В районі діє одне шкільне лісництво на базі ЗОШ І-ІІІст. села Підбереззя, на спеціально закріпленій за ним ділянці лісу. Членами учнівського лісництва є учні 6-11 класів, які щорічно беруть участь в обласному зльоті членів шкільних лісництв.

Варто зазначити, що шкільне лісництво Підберезівської ЗОШ І-ІІІ ст. неодноразово ставало переможцем конкурсу шкільних лісництв. Враховуючи актуальність проблеми екологічного виховання молоді, виникла необхідність створення нових шкільних лісництв в районі. Аналіз навчально-матеріальної бази, кадрового потенціалу засвідчив про можливість їх створення на базі ЗОШ І-ІІІст. міста Берестечка та ЗОШ І-ІІст. села Охлопів. За результатами обговорення голова райдержадміністрації закликала присутніх максимально спрацювати над вирішенням завдань, поставлених перед структурними підрозділами та побажала усім вдалого, результативного робочого дня.

Джерело: ГОРОХІВ СЬОГОДНІ.

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району