“Еврика” привезла бронзову відзнаку і море позитивних вражень

Протягом усього навчального періоду 2016-17 років команда «Еврика» загальноосвітньої школи № 2 брала участь у Всеукраїнському освітньо-ігровому проекті «Відкривай Україну» та виконувала маленькі кроки для оновлення життя своєї школи та рідного міста.

Про це пише сайт ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКИЙ СЬОГОДНІ з посиланням на Володимир-Волинську міську раду.

В рамках святкування Дня Європи у Володимирі-Волинському  команда «Еврика» загальноосвітньої школи №2 Всеукраїнського освітньо-ігрового проекту «Відкривай Україну», втілила свою ідею – «Фотозона в етностилі».

Як і анонсувалося раніше,  а саме 3 червня цього року, старшокласники вирушили змагатися на Фестиваль інноваційної освіти у м.Луцьк, де проводився півфінал із 9-ма подібними командами маленьких міст Волинської та Рівненської областей.

Захист відбувався у приміщенні Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Основним організатором фестивалю була суперкуратор західного регіону Оксана Соловей, яка на свої тендітні плечі поклала весь тягар створення затишної атмосфери та залучення представників фінансового забезпечення.

Одночасно учасники мали змогу ознайомитися із презентацією програми міжнародних обмінів та стажувань, поспілкуватися із представниками патрульної поліції Луцька та пройти тренінг «Думай глобально – дій локально».

Захистивши свою соціально-мистецьку ідею «Фотозона в етностилі», команда «Еврика» отримала бронзу серед представників Волинської області. Усі учасники були нагородженні дипломами, подяками та призами. При обговоренні, члени журі похвалили підлітків за впровадження ідеї та побажали її розвивати і модернізувати. А по завершенні дійства всі присутні мали можливість підійти до ляльки-мотанки та сфотографуватися, загадавши бажання.

Хочеться відзначити, що сфотографуватися біля нашої фотолокації було безліч бажаючих від початку її монтування і аж до завершення. А в ході запропонованої луцькими організаторами соцмережевої акції “ВідкривайЛуцьк” за виборювання найбільшої кількості лайків, наша фотозона стала фоном для переможців серед гостей.

Не забули організатори фестивалю віддячити учасникам за активність, запросивши безкоштовно посмакувати обідом у «Дядя Pizza» та відвідати луцький зоопарк, за що низький уклін всім-всім, хто допоміг підліткам відчути себе щасливими. В

олодимир-Волинські організатори проекту дякують заступнику міського голови Ларисі Куліковій, начальнику відділу проектної діяльності та міжнародного співробітництва Любові Саць та директорові КМЦ Катерині Петрович за підтримку у проведенні учнівської акції. А також виражають слова вдячності В’ячеславу Петруку – начальнику управління освіти, молоді та спорту за допомогу у транспортуванні команди у м.Луцьк на обласний півфінал.

Джерело:  ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКИЙ СЬОГОДНІ.

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району