“Еврика” привезла бронзову відзнаку і море позитивних вражень – МАНЕВИЧІ СЬОГОДНІ

“Еврика” привезла бронзову відзнаку і море позитивних вражень

Протягом усього навчального періоду 2016-17 років команда «Еврика» загальноосвітньої школи № 2 брала участь у Всеукраїнському освітньо-ігровому проекті «Відкривай Україну» та виконувала маленькі кроки для оновлення життя своєї школи та рідного міста.

Про це пише сайт ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКИЙ СЬОГОДНІ з посиланням на Володимир-Волинську міську раду.

В рамках святкування Дня Європи у Володимирі-Волинському  команда «Еврика» загальноосвітньої школи №2 Всеукраїнського освітньо-ігрового проекту «Відкривай Україну», втілила свою ідею – «Фотозона в етностилі».

Як і анонсувалося раніше,  а саме 3 червня цього року, старшокласники вирушили змагатися на Фестиваль інноваційної освіти у м.Луцьк, де проводився півфінал із 9-ма подібними командами маленьких міст Волинської та Рівненської областей.

Захист відбувався у приміщенні Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Основним організатором фестивалю була суперкуратор західного регіону Оксана Соловей, яка на свої тендітні плечі поклала весь тягар створення затишної атмосфери та залучення представників фінансового забезпечення.

Одночасно учасники мали змогу ознайомитися із презентацією програми міжнародних обмінів та стажувань, поспілкуватися із представниками патрульної поліції Луцька та пройти тренінг «Думай глобально – дій локально».

Захистивши свою соціально-мистецьку ідею «Фотозона в етностилі», команда «Еврика» отримала бронзу серед представників Волинської області. Усі учасники були нагородженні дипломами, подяками та призами. При обговоренні, члени журі похвалили підлітків за впровадження ідеї та побажали її розвивати і модернізувати. А по завершенні дійства всі присутні мали можливість підійти до ляльки-мотанки та сфотографуватися, загадавши бажання.

Хочеться відзначити, що сфотографуватися біля нашої фотолокації було безліч бажаючих від початку її монтування і аж до завершення. А в ході запропонованої луцькими організаторами соцмережевої акції “ВідкривайЛуцьк” за виборювання найбільшої кількості лайків, наша фотозона стала фоном для переможців серед гостей.

Не забули організатори фестивалю віддячити учасникам за активність, запросивши безкоштовно посмакувати обідом у «Дядя Pizza» та відвідати луцький зоопарк, за що низький уклін всім-всім, хто допоміг підліткам відчути себе щасливими. В

олодимир-Волинські організатори проекту дякують заступнику міського голови Ларисі Куліковій, начальнику відділу проектної діяльності та міжнародного співробітництва Любові Саць та директорові КМЦ Катерині Петрович за підтримку у проведенні учнівської акції. А також виражають слова вдячності В’ячеславу Петруку – начальнику управління освіти, молоді та спорту за допомогу у транспортуванні команди у м.Луцьк на обласний півфінал.

Джерело:  ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКИЙ СЬОГОДНІ.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Человек-синтол остался без “рук-базук”

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Leave a comment

Your email address will not be published.


*